Máte talent?

IT expertom ponúkame množstvo príležitostí na top projektoch v rámci Európy. Naši ľudia s nami dlhodobo pracujú, lebo ihneď po skončení jedného projektu im zabezpečujeme prácu na ďalšom projekte. S každým novým projektom zvyšujú svoju kvalifikáciu, spoznávajú a učia sa novým technológiám a získavajú nových priateľov. Našimi klientami sú projektovo orientovaní zákazníci a Start-upy, ktoré hľadajú expertov vždy na konkrétny projekt.

Ak ste talentovaní, neváhajte a zistite viac o tom, čo Vám vieme ponúknuť.

Máte projekt?

Talenta ponúka IT expertov projektovo orientovaným zákazníkov a Start-upom. Poskytujeme nielen talentovaných jednotlivcov, ale aj zohraté expertné tímy. Naši zákazníci nám dôverujú a dlhodobo s nami spolupracujú, pretože v rámci krátkeho času dokážeme získavať ľudí, ktorí najlepšie zodpovedajú ich projektovým potrebám.

Ak máte projekt, pozrite sa, koho Vám Talenta môže ponúknuť.


Top projekty

Dlhodobá spolupráca

Vysoké finančné ohodnotenie

Cestovanie

Dynamika práce

Individuálna starostlivosť

Hardware

Software

Home office

Odborný rast

Rôzni zákazníci

Ubytovanie

Prečo s nami?

 • Ste znudený z monotónnej práce?
 • Ste projektovo orientovaný?
 • Chcete prepnúť z jednej oblasti do ďalšej vždy, keď skončí predošlý projekt?

Talentovaní ľudia dnes hľadajú zmenu, slobodu a stabilitu. Náš biznis model založený na projektovo orientovaných zákazníkoch dáva našim talentom stabilitu, vysoké odmeny a navyše možnosť slobodného výberu projektu. To je dôvod, prečo má mnoho ľudí záujem s nami spolupracovať;

Ak ste dočasne bez akéhokoľvek plateného projektu, náš Start-up akcelerátor FLEMIO Vám ponúka možnosť participovať na high-tech inovatívnych Start-upoch s veľkým trhovým potenciálom.

Ako to funguje?

V Európskej únii chýba zhruba 1 000 000 IT odborníkov, aj preto vždy niekoho hľadáme. Ak máte talent, rozhodne hľadáme Vás!

 • pošlite nám Vaše kontaktné údaje
 • naši ľudia Vás budú kontaktovať, dohodnú s Vami individuálne podmienky a podpis všeobecnej zmluvy o spolupráci
 • nájdeme Vám projekt, ktorý Vám bude najlepšie vyhovovať
 • niektorí klienti vyžadujú dodatočne pohovor alebo test
 • ak sa obaja, Vy aj zákazník, dohodnete na spolupráci, podpíšeme Rámcovú zmluvu.
 • v prípade potreby Vám poskytneme hw/sw, ubytovanie a pod.

Čo ďalej?

Stačí ak nám zašlete:

 • Kontaktné údaje
 • Vaše CV
 • Krátky opis posledných 3 projektov, na ktorých ste pracovali

Zástupca našej firmy Vás bude kontaktovať a dohodne s Vami stretnutie osobne alebo prostredníctvom skype.


ZISTITE VIAC O NAŠICH TALENTOCH

Architekt

Architekt je osoba s 5+ praxou. Podieľa sa na viacerých projektoch v pozícii architekt a jeho úlohou je vytvoriť architektúru systému na základe požiadaviek. 

Na základe skúsenosti poskytuje podporu pre vývojový tím a spolupracuje s analytickým tímom a manažmentom tak, aby výsledné dielo spĺňalo požiadavky naň kladené.

Tester

Tester je osoba s 2+ praxou, ktorá sa vyznačuje silnými analytickými schopnosťami, jeho úlohou je podieľať sa na vytváraní špecifických testov riešenia a následne analyzovať prípadné chyby.

Testeri

Programátor

Programátor je osoba s 2+ skúsenosťami. Je schopný samostatnej aj tímovej práce na vývoji diela. Pri svojej práci sa snaží optimálnym spôsobom používať a zapracovávať nové technológie.

Programátori

Analytik

Analytik je osoba s 5+ skúsenosťami, je zbehlý v komunikácii či už so zákazníkmi alebo vývojovým tímom, jeho úlohou je analyzovať a transformovať požiadavky zákazníka tak, aby bolo možné pristúpiť k implementácii diela. Ovláda jazyk UML a využíva ho pri komunikácii. 

Analytici

Architekt

Tester

Programátor

Analytik

Michal Šefara

Michal je „open mind“, inovatívny a charizmatický biznis vizionár. Stál pri zrode viacerých medzinárodných spoločností. Je predovšetkým IT odborník zapojený do najväčších projektov elektronickej verejnej správy Slovenskej republiky, podnikateľ a spoľahlivý obchodný partner s 10 ročnou odbornou praxou v podnikaní, investíciách, IT biznise a strategickom manažmente.

Michal absolvoval Softvérové inžinierstvo na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave, neskôr získal doktorát na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave.

Peter Mešťaník

Peter je technologický guru a skúsený podnikateľ. Je absolventom Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.

Má viac ako 10 rokov odbornej praxe v softvérovej architektúre a informačnej bezpečnosti a 12 rokov skúseností v oblasti osobnej bezpečnosti a riadenia incidentov.

Obslúžili sme aj

Kde nás nájdete

Talenta s.r.o.

Záhradnícka 64

821 08 Bratislava, Slovensko

IČO: 48156507

DIČ: 2120066289

 

 

 


Kontakt

Michal Šefara

+421 948 566 544

michal.sefara@talenta.sk

www.talenta.sk